Zamet upisao novu pobjedu na gostovanju kod ekipe Varaždina

Utakmica je završila rezultatom 28:26.

Piše: Karlo Mjeda | Objavljeno: 02.04.2017.
  • Zamet  upisao novu pobjedu na gostovanju kod ekipe Varaždina

Rukometaši Varaždina bolje otvaraju susret i nakon 8 minuta igre vode 5:2. To je ujedno bilo i najveće vodstvo domaće ekipe do kraja susreta. U 17. minuti Majić postiže pogodak za prvo izjednačenje 7:7. Nakon vodstva Varaždina Majić ponovo postiže pogodak za drugo izjednačenje na utakmici za 10:10. Od tog trenutka, Zamet podiže svoju agresivnost i uz 3 pogotka Glavaša, dolazi do vodstva kojega održava do kraja prvog dijela koji završava rezultatom 14:13 za Zamet. Uzbudljiv početak drugog dijela donio je 4 izjednačenja, posljednje je bilo ono u 43. minuti nakon čega Stojanović postiže 2 uzastopna pogotka za povećanje vodstva. Kružić, Golik, Lučin i Hrvatin svojim su pogocima održavali prednost do kraja susreta za ukupnih 28:26. Marin Đurica ponovo je bio odličan na golu s 14 obrana, a utakmica je bila borbena svih 60 minuta čemu svjedoči čak 9 dosuđenih sedmeraca i 20 minuta isključenja na obje strane .

VARAŽDIN: Špikić, Zobec 5, Novak, Vincek, Meštrić, Vujović 4, Vidaček, Šuker, Tokić 5 (1), Trojko, Šipić 8, Hirš 2, Levak 2 (1), Dunato, Koprek, Grbac

ZAMET: Đurica, Jeličić, Hrvatin 4, Uzelac, Lučin 4 (1), Golik 3 (1), Stojanović 4, Glavaš 6 (3), Sorić, Kružić 5, Valković, Grozdek, Majić 2, Šunjić, Mrakovčić