Jug CO pobijedio mađarskog Egera

Vaterpolisti Jug Cro otvorili su natjecanje u B skupini Lige prvaka gdje su svladali mađarskog Egera s 10:6 (3:2, 3:2, 3:1, 1:1)

Piše: Karlo Mjeda | Objavljeno: 01.12.2016.
  • Jug CO  pobijedio mađarskog Egera

Jug CO odigrao je vrlo uspješnu utakmicu i gotovo lako stigao do bodova na otvaranju Lige prvaka.Tako  gosti su se držali do sredine sve do druge četvrtine do rezultata  4:4. Tada su vaterpolisti Vjekoslava Kobešćaka odigrali seriju od 3-0 i tako vrlo uspješno pobjegli na čak 7:4, no, do kraja treće dionice 9:5. U posljednjih osam minuta rutinski su održali prednost.Spomenimo kako je Jug CO je do pobjede vodio Felipe Perrone s čak uspješna četiri gola, dok su Maro Joković i Javier Garcia postigli tek po dva pogotka. Među strijelce su se upisali i Loren Fatović i Luka Lončar. U redovima mađarskog sastava Balazs Erdély s četiri gola, a Boris Vapenski tek s dva pogotka.