Tomica Veljačić :" Bila je to utakmica dvije dobre momčadi

Piše: Ida Serdarević | Objavljeno: 11.05.2017.
  • Tomica Veljačić :" Bila je to utakmica dvije dobre momčadi

NK Krk pod vodstvom trenera Tomice Veljačića u prvom susretu  pod njegovom palicom odigrali  rezultaom  2:2 u  derbiju sa  NK Opatijom.

" Bila je to utakmica dvije dobre momčadi. Mi smo odigrali dobro prvo poluvrijeme, poštovali smo dogovor i poveli 2:0. Imali smo priliku na početku drugog dijela za 3:0, ali ju nismo iskoristili. Opatija je napravila izmjenu na poluvremenu, ušli su iskusni Lazić i Furijan te su unijeli živost. Mi smo upali u crnu rupu između 50. i 70. minute. Zaredale su se tehničke greške, predali smo četiri, pet lopti i oni su stisli, zabili pogodak te je došlo do nervoze. Kod 2:2 i mi smo mijenjali, podigli smo ritam, imali smo dvije prilike, jednu stopostotnu u 92. minuti kada je Kurolt bio jedan na jedan sa vratarom, ali nije zabio. Podjela bodova je realna iako smo mi bili bliže pobjedi. Tih 20 minuta nas je koštalo dva boda .  Ipak  zadovoljan sam prvim dijelom, u drugom smo pali u snazi, ali to nije priča od sada i tu ne možemo ništa učiniti u zadnjih pet kola. Čestitam igračima na reakciji nakon teških trenutaka kojima su bili izloženi . No, moj je hendikep što ne poznajem dobro protivnike u ligi. No, mi smo Krk i u svakoj utakmici idemo osvoiti tri ili jedan bod. U Zagrebu su sve ekipe dobre, ali mi se ne predajemo. Skupljat ćemo bodove kako bi ostali tu gdje jesmo ili se čak popeli stepenicu više jer to ova momčad i regija zaslužuju " izjavio je za domaće medije  novi trener NK Krk Tomica Veljačić