Hrvatski igrači nastavljaju s dobrim igrama u NBA ligi.

Sinoć su nastupili Dario Šarić (Philadelphia 76ers), Bojan Boganović (Brooklyn Nets) i Ivica Zubac (LA Lakers)

Piše: Dina Dizdarević | Objavljeno: 03.11.2016.
  • Hrvatski igrači nastavljaju s dobrim igrama u NBA ligi.

Philadelphija Darija Šarića  gostovala  je kod Charlotte Hornetsa. Iako su vrlo uspješno  vodili na poluvremenu s  (53:46), 76ersi  ali nažalost niu uspjeli doći do prve pobjede u ovoj sezoni . Ključna je bila treća četvrtina koju su izgubili  s  rezultatom od (39:20) te su tako upisali  nažalost i četvrti poraz ove sezone. Ono što nas veseli je nova utakmica Darija Šarića koji je s čak 14   postignuta koša  bio najuspješni  igrač   Philadelphije.

Dok kod  Brooklyn Netsi  vrlo odličnom prvom poluvremenu s (71:55) savladali  su Detroit Pistonse. Tako hrvatski  profesionalni košarkaš Bojan Bogdanović  postigao  čak 11 koševa, dok tome je dodao čak  4 skoka i dvije asistencije. No, Netsima  ovo je  bila tek  druga pobjeda ove  sezone te su sad na učinku sa 2:3.

Spomenimo kako  u dresu Lakersa je upisao Ivica Zubac. Utakmicu je započeo kao član prve petorke te je za čak  18 minuta  susreta postigao čak  6 koševa i 3 skoka s terena . Lakersi su  tako s rezultatom od  123:116 bili uspješniji  od dosad neporažene momčadi Atlanta Hawksa.